Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kilianów - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż połowa domu, położonego w miejscowości oddalonej o zaledwie 2 minuty jazdy od Kątów Wrocławskich, 17 minut do Góry Ślęży i około 20 km od Wrocławia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

450 000 zł87,50 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

450 000 zł | 87,5 m | 3 pokoje | Jaworzyna Śląska Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 87,5 m, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

967 839 zł80,66 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu. Nieruchomość idealna zarówno jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł111 m² 2 342 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu w Jaworzynie Śląskiej. W skład lokalu wchodzą: - sala główna - poczekalnia - pomieszczenie gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł80,30 m² 10 946,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Super oferta. Pełen rozkład. DO wejścia. Idealne również pod wynajem. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego, dwustronnego mieszkania zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

744 400 zł62,04 m² 11 998,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku, przy ul. Czartoryskiego 49 na 3-cim piętrze (winda). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 510 825 zł209,41 m² 11 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 209,41 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kilianów

Kilianów,dolnośląskie

348 500 zł4 100 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka K. Wrocławia, gmina kąty wrocławskie Położona w malowniczej miejscowości Kilianów -szymanów, tylko 5 km od Kątów Wrocławskich, 4 km od węzła autostradowego Kąty Wrocławskie , 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kilianów

Kilianów,dolnośląskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom W cenie mieszkania! możliwość zamiany na mieszkanie 2 pokojowe Z dopłatą! Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 180 m2, na działce o powierzchni 880 m2 w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spartańska

Kilianów,dolnośląskie

319 000 zł226 m² 1 411,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom W cenie dwu-pokojowego mieszkania we wrocławiu! 20min do centrum miasta! lokalizacja: osiedle domków jednorodzinnych usytuowane jest na terenie o wysokich walorach krajobrazowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław(Kilianów + 24 km)

722 000 zł56 m² 12 892,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | Klimatyzacja | 2 miejsca postojowe | Balkon | 4 piętro (ostatnie) | Winda Możliwość wprowadzenia od zaraz, w pełni umeblowane. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław(Kilianów + 24 km)

739 000 zł66 m² 11 195,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kleczków,Wrocław(Kilianów + 24 km)

865 624 zł64 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone w nowoczesnym budynku na wrocławskim Kleczkowie. Idealne dla rodziny, pary pracującej zdalnie lub jako.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij